Вибране
 • UA

Повернення та доставка:

01

Доставка


Відправляємо товар у день замовлення, якщо Ваше замовлення буде оформлено та оброблено менеджером до 14:00.Підтверджуємо з Вами замовлення після його оформлення.Узгоджуємо позиції товару у накладній. Коригуємо, якщо вам потрібно змінити замовлення.Збираємо замовлення, перевіряємо цілісність, кількість та відповідність товару, зазначеного вами у замовленні.Запаковуємо замовлення. Разом із замовленням ви отримуєте накладну та гарантійні умови.Надсилаємо ваше замовлення.

Графік відправок - щодня крім п'ятниціДоставка здійснюється транспортною компанією “Нова Пошта”Самовивіз:
г. Одесса, 7км, шоурум № 5610

Повернення товаруБез дефекту

придбаний протягом 14 днів, при обов'язковому збереженні товарного вигляду*.

Без дефекту

придбаний протягом 3 місяців, при обов'язковому збереженні товарного виду*, а також при узгодженні з провідним менеджером та після успішного проходження перевірки сервіс-менеджером.

Повернення не може здійснитися після закінчення 14 днів з моменту покупки, якщо причина повернення:

“Не підходить на модель”

Провідний менеджер на основі фото від клієнта перевірить інформацію з сервіс-менеджером, якщо інформація буде підтверджена, можна вказати причину “не підходить на модель - погоджено”.Повернення захисних плівок та захисних шибок із заявкою на дефект:

Якщо було знято захисний шар зі скла або плівки, то повернення не приймається. Фото в даному випадку не може бути підтвердженням заводського дефекту, оскільки причиною може бути неякісний процес поклейки.Товарний вигляд

Інформацію про те, що отриманий товар має товарний вигляд*, потрібно повідомити провідного менеджера протягом 3 днів з моменту одержання товару (фото обов'язково)


Упаковка товару не пошкоджена та комплектація товару відповідає заводській.


Товар не має слідів використання, якими можуть бути:

 • Потертості та забруднення на зовнішній та внутрішніх сторонах. Механічне пошкодження
 • Було знято захисний шар із захисної плівки або захисного скла
 • Було знято захисний шар зі скла, яке є на чохлі з віконцем.

Документи для друку

Детальна інформація
Гарантія та повернення товару

Ми ручаємось за якість нашого товару! У випадку, якщо наш товар Вас не влаштував з якихось причин, в рамках наших гарантійних умов та законодавства України Ви можете повернути свої кошти або замінити товар.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Гарантія та повернення товару

 • 1.1.Гарантійні зобов'язання на продані товари передбачає заміну бракованого товару відповідно до гарантійного терміну категорії товару, а також повернення товару протягом 14 днів у рамках закону України "Про захист прав споживачів".
 • 1.2. Рішення про повернення товару за гарантією обов'язково мають бути узгоджені з Вашим менеджером.
 • 1.3. Оформлення замовлення означає згоду з гарантійними умовами UAX.
 • 1.4. Право на гарантійне повернення чи заміну товару має лише безпосередній покупець товару, заявлений у документі реалізація товарів (додається у момент купівлі товару).
 • 1.5. Не гарантійні випадки – механічні пошкодження, потертості та забруднення з внутрішньої та зовнішньої сторін, подряпини, порізи, порушення цілісності упаковки, будь-який людський фактор в експлуатації, відсутність базової комплектації, відсутність наклейок на упаковці.
 • 1.6. Гарантійні зобов'язання не поширюються на такі несправності: - пошкодження, спричинені використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації; - пошкодження, спричинені аварійним підвищенням або зниженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі; - пошкодження, спричинені дефектами системи, в якій використовувався цей товар; - випадкові пошкодження, заподіяні клієнтом внаслідок недбалої експлуатації; - природне зношування або вичерпання ресурсу;

2. ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗА КАТЕГОРІЯМИ ТОВАРУ

 • 2.1. Чохли та ремінці – гарантійний термін 6 місяців з моменту покупки товару. Включає повернення товару клієнтом (Ваш покупець) нашого покупця (Ви), заводський брак.
 • 2.2. Захисне скло, плівки. У разі заводського шлюбу гарантія на товар 90 днів з моменту покупки, за умови якщо: не пошкоджена цілісність захисного шару, упаковки, товар не був в експлуатації, інакше гарантія не поширюється. Покупець може повернути лише 10% товару в рамках однієї позиції. Гарантійний термін 14 днів з моменту придбання товару.
 • 2.3.Powerbanks, АЗУ, СЗУ, БЗУ, Кабелі, Колонки, Навушники - гарантійний термін 6 місяців з моменту покупки товару. Включає повернення товару клієнтом (Ваш покупець) нашого покупця (Ви), заводський брак.
 • 2.4. Бренд budi - гарантійний термін 12 місяців з моменту придбання товару.

3. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

 • 3.1.Відповідно до закону України "Про захист прав споживачів", придбаний у нашій компанії товар, можна обміняти або повернути протягом 14 днів з моменту покупки.
 • 3.2. Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється лише за наявності висновку сервісного менеджера, про те, що умови експлуатації не порушені.
 • 3.3. До повернення/обміну приймається товар в оригінальній упаковці та за наявності товарної накладної. Після отримання товару нами на обмін/повернення, наш сервісний менеджер протягом 20 робочих днів перевіряє товар на цілісність упаковки та/або товарний вигляд, комплектність.
 • 3.4. При поверненні грошей за товар ми не компенсуємо витрати на доставку, яка була в оригінальному замовленні.
 • 3.5. При поверненні товару протягом 14 днів із моменту купівлі сума вартості товару повертається на баланс покупця
0 Кошик
ОПТ

Надається зареєстрованим користувачам довершивши замовлення від 50$

VIP

Здійснити замовлення на суму від 1000$, по системі накопичення або одним платежем. VIP статус дозволяє придбати товар за зниженою ціною.

Dealer

Здійснити замовлення сумою від 3000$, за накопичувальною системою або одним платежем. Dealer статус дозволяє придбати товар за партнерською ціною.