Вибране
  • UA

Умови співпраці:

UAX надає гнучку систему співробітництва!


Ми відкриті до співпраці, як з великими, так і з замовниками, що тільки набирають обертів. Залежно від обсягу ви можете отримати один із 3 партнерських статусів, що мотивує вас рухатися далі, і ми готові допомогти вам у цій справі! Незалежно від статусу, ми встановили гарантійні зобов'язання для кожної категорії товару, а розстрочка платежів доступна для всіх замовлень.


01
01

Клієнт можете повернути будь-який товар протягом 14 днів від дати накладної, якщо він з якихось причин не виправдав очікувань.

02

Клієнт отримує гарантію на всю продукцію. Усі терміни та умови обумовлені в "правилах повернень" та прикріплюються до кожної видаткової накладної.

03

Ми надаємо розстрочку платежу за умови певних обсягів покупок та історії співробітництва. Індивідуальні випадки обговорюються з менеджером.

04

Максимальний термін розстрочки становить 3 тижні, що зменшує ваші ризики накопичити товар, що залежався, і допомагає уникнути будь-яких заборгованостей.

Партнерські статуси:

01
Дрібний гурт - Гурт
Мінімальний оборот - 50$

Гурт - для подолання першого ступеня достатньо разової покупки на суму від 50$ - Зробити таке замовлення не складе труднощів, адже у вас буде вибір серед понад 10 000 позицій, які незабаром зможуть поповнити полиці вашого магазину.

01
Середній гурт – VIP (накопичувальна система)
Мінімальний оборот - 1000$

VIP на цей статус можуть розраховувати ті, хто щомісяця купує аксесуари оптом на суму від 1000$ – ми допомагаємо заробляти!

01
Великий гурт - Дилер
Мінімальний оборот - 3000$

Дилер Преміум-партнерами стають, клієнти, які замовляють товар на 3000 $ щомісяця - Ваш оборот зростає ми робимо все, щоб Ваш оборот тільки збільшувався!

0 Кошик
ОПТ

Надається зареєстрованим користувачам довершивши замовлення від 50$

VIP

Здійснити замовлення на суму від 1000$, по системі накопичення або одним платежем. VIP статус дозволяє придбати товар за зниженою ціною.

Dealer

Здійснити замовлення сумою від 3000$, за накопичувальною системою або одним платежем. Dealer статус дозволяє придбати товар за партнерською ціною.