Вибране
  • UA

Про нас:

UAX - компанія з багаторічним досвідом.
Ви можете нам довіряти!Співпраця з UAX дозволяє не тільки отримати надійного постачальника високоякісних товарів, що, безумовно, позитивно вплине на рівень розвитку репутації вашого бізнесу, а й допоможе суттєво розширити кількість постійних клієнтів. За 12 років нашої роботи до нас приєдналося понад 20 000 оптових покупців, багато з них починали з дропшипінгу, а через час вже мали статус Дилер. UAX - допомагає зростати!У нас ви зможете придбати якісну продукцію, яка допоможе одержати максимальний прибуток, а також гарантовано отримає позитивні відгуки від ваших клієнтів. Наша компанія має чітко налагоджений механізм роботи та високу планку якості.

01
01

UAX має представництво в Китаї. Що дозволяє відбирати найкращих постачальників та перевіряти якість товару на місці.

01

Ми на кожному з етапів перевіряємо продукцію на наявність дефектів та пошкоджень:  • Перед відправкою до Китаю.
  • Під час прийому товару на складі у Одесі.
  • Перед відправкою клієнту, коли збираємо замовлення.
01

Перевіряємо всіх основних постачальників, завдяки чому отримуємо найкращі пропозиції та умови. Щомісяця отримуємо відвантаження від понад 300 унікальних експортерів. Проводимо постійну роботу у сфері розширення співробітництва на ринку, що дозволить запропонувати вигідніший асортимент товарів.

Наш девіз «Краще найкращим!»

Ми надаємо найкращу продукцію нашим клієнтам, щоб ви першими отримували актуальний та якісний товар. Ми розуміємо, що такий підхід підвищує оборотність товару, а отже, ваш прибуток. Для досягнення максимального результату ми:

01

Всі замовлення, оформлені до 13:00, відправляються в день покупки, що дозволяє реалізувати товар якнайшвидше.

02

Доставка продукції здійснюється всіма можливими способами - це авіа, морським та наземним транспортом. Це дозволяє надати покупцям продукцію у момент найвищого попиту.

Наш клієнт-сервіс, спрямований на комфорт

та стабільність
Гарантуємо:
  • швидке обслуговування;
  • кваліфікований та персоналізований менеджмент;
  • великий вибір якісного товару, можливість здійснити попереднє замовлення з Китаю;
  • безкоштовна адресна доставка, а також гарантія та зручні умови повернення.

Ми сформували чітку систему роботи, ціни, систему знижок і т.д. Завдяки прозорим умовам роботи ми зможемо збудувати вигідну співпрацю.

0 Кошик
ОПТ

Надається зареєстрованим користувачам довершивши замовлення від 50$

VIP

Здійснити замовлення на суму від 1000$, по системі накопичення або одним платежем. VIP статус дозволяє придбати товар за зниженою ціною.

Dealer

Здійснити замовлення сумою від 3000$, за накопичувальною системою або одним платежем. Dealer статус дозволяє придбати товар за партнерською ціною.