Вибране
  • UA

Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину компанії UAX Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній інформаційній базі.


Інтернет-магазин UAX.in.ua забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення та в розсилці інформації про новинки та акції компанії. Ваші реєстраційні дані нам необхідні для того, щоб наші менеджери зуміли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце в строк.


Зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми, знижки та бонуси.


Якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти pavelhar123456789@gmail.com і ми завжди допоможемо Вам!

Співробітники інтернет магазину UAX.in.ua не просять у Вас даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.


Загальні положення

Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю компанії UAX. Використання таких об'єктів встановлене чинним законодавством України.

На сайті інтернет магазину компанії UAX є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти та ресурси.

UAX.in.ua не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки для забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.


Особисті відомості та безпека

Інтернет-магазин UAX.in.ua гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин UAX.in.ua може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити у розділі «Особистий кабінет».

Інтернет-магазин UAX.in.ua залишає за собою право надсилати Вам відомості про продукцію та акції компанії, які можуть Вас зацікавити. Ви даєте свою згоду надалі отримувати інформацію про інтернет-магазин UAX.in.ua та його партнерів.

Відомості на цьому сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.


Безпека

Адміністрація сайту залишає за собою право будь-коли без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту


Політика безпеки

Повне або часткове копіювання матеріалів із сайту можливе лише за письмовою згодою редакції інтернет-магазину UAX.in.ua

0 Кошик
ОПТ

Надається зареєстрованим користувачам довершивши замовлення від 50$

VIP

Здійснити замовлення на суму від 1000$, по системі накопичення або одним платежем. VIP статус дозволяє придбати товар за зниженою ціною.

Dealer

Здійснити замовлення сумою від 3000$, за накопичувальною системою або одним платежем. Dealer статус дозволяє придбати товар за партнерською ціною.